PatiTurkey Nedir?

 

 

 

 

 

 

 

 

Patiturkey, İnterturkey’in reelde en çok karşınıza çıkabilecek alt gruplarından biridir.
Her yaş ve meslek grubundan hayvan severin tek çatı altında toplandığı ve gerek evcil gerekse sokaktaki dostlarımıza her tür desteğin sağlanmaya çalışıldığı eylemlerde bulunulmaktadır.
Birçok ilde, bazen belediyelerle işbirliği içinde bazen de sanatçı dostlarımızın “patilere yardım konseri” organizasyonlarıyla mamalar elde edilmekte ve gönüllü aile bireylerimiz ile sevgimiz de içine katılarak sokaktaki dostlarımız ziyaret edilmektedir.
Sokakta kalıp yuvası olmayan küçük dostlarımıza yuvalar yapılmakta, varsa bir veteriner desteği isteyen, veteriner üyelerimiz imkan dahilinde destek olmaktadır.
Bazen de evcil dostlarımızla ilgili aklımıza takılan veya acil destek gereken durumlarda yine diğer aile bireylerimiz yardımımıza koşmaktadır.
Sahiplenilmeyi bekleyen yavrularımıza sıcak bir yuva bulunmakta, kaybolan pati postlarımızın bulunması için duyurularla seferber olunmakta ve her ilde patili dostlarımız için geçici couchluk yapılmaktadır.
Bütün diğer interturkey alt gruplarımızda olduğu gibi bu grubumuzun faaliyet ve organizasyonlarında herhangi bir maddi çıkar gözetmeden tamamen gönüllülük esasıyla çaba sarf edilmektedir.
Sizler de dostlarımıza umut olmak için interturkey’in alt grubu olan patiturkey ’e katılarak bu mutluluğa ortak olabilirsiniz.

İnterTurkey Grupları

Bugün interturkey, kendisiyle beraber 11 alt grup ve yüzbinlerce üyeden oluşan kocaman bir ailedir.

Her meslekten, her yaş aralığından, her düşünceden insan; bütün sıfatlarından arınıp  insan ve sevgi kavramlarının etrafında bir dayanışma sergilemektedir. Her meslekten ve statüden insanın birbirine karşılıksız bir şekilde destek olduğu kocaman bir aile ile hayata dair sorunlar daha kolay aşılmakta ve hayat daha yaşanır hale gelmektedir.

Hayvanseverlerden oluşan PATİTURKEY ile hem sokakta yaşayan dostlarımıza mama yardımı yapılmakta hem ailemizin veteriner üyeleri evcil hayvanlarımıza ihtiyaç halinde tavsiye ve yönlendirme desteği sunmaktadır.
Yardıma ihtiyacı olan ve yardım etme imkanı olan aile bireylerimiz HELPTURKEY’ de bazen maddi bazen manevi dayanışma imkanı bulmaktadır.
İmkanı olan üyelerimizin imkanı olmayan bazen gezgin bazen öğrenci bazen işsiz aile üyelerimizle yemeğini paylaştığı FOODTURKEY grubumuzla sofralar paylaşıldıkça anlam kazanmaktadır.
Gezginler ve günübirlik seyahat yapan aile bireylerimiz her ilde kalacak bir ev imkanını COUCH TURKEY ile bulmaktadır.
Seyahatlerini otostopla yapmak isteyenlerin ve aracını otostop çeken aile bireylerimizle paylaşan şöförlerimiz de OTOSTOP TURKEY ile birbirleriyle buluşup keyifli ve sohbet dolu bir yolculuk yapma şansına sahiptir.
Doğayı ve kamp hayatını seven aile bireylerimizin kamp arkadaşı bulduğu ve birbirlerine en güzel kamp yerlerini tavsiye edebildikleri KAMP TURKEY ile nokta atışlı kamp alanı bulmak kolaylaşmakta ve yeni başlayanlar için kılavuzluk yapılmaktadır.
Eğitim hayatı, ders notları, üniversite tavsiyeleri ve aynı üniversitedeki öğrenci arkadaşlarımız için de ÜNİTURKEY büyük kolaylık sunmaktadır.
İş veya eleman arayışlarında hızlı çözüm için ve kariyer geliştirme tavsiyeleri için KARİYERTURKEY bütün aile bireylerinin yanındadır.
Türkiye ve dünyadaki bütün motosiklet tutkunlarının bir arada olduğu ve sorunlarına ses olunmaya çalışıldığı MOTOTURKEY ile motor tutkusu paylaşılmaktadır.
Online oyun tutkunlarının bir araya gelip beraber eğlenme imkanı bulduğu GAMETURKEY ile oyunlar daha keyifli bir hal almaktadır.
Yine bütün bu saydığımız grupların ilk adımı olup yurt içi ve yurt dışı gezi deneyimlerinin paylaşıldığı İNTERTURKEY büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Siz de bu aileye katılmak istiyorsanız gruplarımıza katılabilirsiniz. Birbirinden harika deneyimlere hazır olun!

GRUPLARIMIZ

 

Gruplarımız Hakkında Bilgi Almak İçin Logoya Tıklayınız

BİZİM SÖZÜMÜZ

Ekibimiz için hiçbir istek çok büyük veya küçük değildir. Sizin için önemliyse, bizim için de önemlidir.